-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 25 Kasım 2020 Çarşamba
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Beşir, okul denetlemelerini sürdürüyor   28.10.2020  
   Çiftlikköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir ve Şube Müdürü Hüseyin Çibir, COVİD 19 Denetleme ve Rehberlik Komisyonu olarak okul ziyaretlerinin ilk etabını Sultaniye Şehit Baçarettin Özgür İlkokulu, Halk Eğitim Merkezi ve Mehmet Akif İnan Ortaokulunda gerçekleştirdi.
   

12 Ekim 2020 tarihi sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı kararları doğrultusunda ilkokul 2. ,3. ,4. Sınıf ve ortaokul 8. Sınıf ile lise 12. sınıflarla yüz yüze eğitime başlandı.

Yüz yüze eğitim adına okullarımızda gerçekleştirilmiş olan düzenlemeler ve tedbirlerin sürekliliğinin sağlanması ve sorun yaşanmadan sürecin devamlılığı adına da düzenli olarak okullara İlçe COVİD -19 Denetleme ve Rehberlik Komisyonu tarafından ziyaretlerde bulunuyor.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde gerekli kontroller yapılarak sürecin işleyişiyle ilgili olarak görüş paylaşımında bulunuldu. Yapılan denetlemelerde ilçe okullarımızın hem fiziki anlamda hem de tüm personel bağlamında süreci çok başarılı ve titizlikle yürüttüğü gözlemlendi.

İlce Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir, ziyaretlere yönelik yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi;

“Sorumluluğunu aldığımız evlatlarımızın geleceğe sağlıklı ve eğitimli olarak yetiştirilmesinde her türlü fedakârlığa hazır olarak görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Sürece yönelik okullarımızda emek veren tüm eğitim camiasına da bu başarılı ve titiz çalışmalarından dolayı da teşekkür ederim.”

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

Bilen de konuşuyor, bilmeyen de...
İdris Durmuş


Koronavirüs’e bir darbe de sen vur
Süleyman Çelebi
Çeşni

Akıl tutulması mı, akıl kilitlenmesi mi?

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!