-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 23 Nisan 2021 Cuma
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Erol, “Polis Teşkilatı, milletimizin gurur kaynağı”   08.04.2021  
   Yalova Valisi Muammer Erol, Polis Teşkilatının 176. yıl dönümünü kutlamanın, gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirttiği bir mesaj yayınladı.
   

Erol’un mesajında, “Ülkemizin huzur ve güvenliği, vatandaşımızın can ve mal güvenliği ile devletimizin bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı hukuk devleti ilkeleri doğrultusunda mücadele etmeyi kendisine görev edinen, geçmişi şan ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatı'nın 176. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

“Milletimizin gurur kaynağı”

Köklü bir geçmişe, engin bir tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatımız, Ülkemiz genelinde huzur ve güvenliğin sağlanmasında, asayişin temininde, suç ve suçluyla mücadelede cesaret ve yüksek vazife bilinci içerisinde önemli başarılara imza atmaktadır. Zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla görev yapan Türk Polis Teşkilatımız, üstlendiği her görevi yerine getiren, insan haklarına saygılı, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü, hoşgörülü ve yardımsever yapısıyla da milletimizin gurur kaynağı olmuştur.

“Milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir”

Türk Polis Teşkilatımız; son bir yılda Koronavirüs (Covid-19) salgınında denetim ve gözetim tedbirleri kapsamında cansiperane bir şekilde gece-gündüz demeden büyük bir özveri ile hizmet ederek, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir. Bu vesileyle, başta ilimiz genelinde görev yapan polislerimiz olmak üzere büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm emniyet mensupları ve değerli ailelerinin, Polis Haftası'nı ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyorum. Görevi başında şehit olan Aziz Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” ifadeleri yer aldı.

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

Zor Bir İmtihandan Geçiyoruz
İdris Durmuş


Yalova’da Neden Vaka Sayıları Artıyor?
Süleyman Çelebi
Çeşni

İnanç ve İmanın Önemi

Copyright © 1995 - 2021
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!