-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 23 Haziran 2024 Pazar
       Güncel  -   Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Burhaniye Köyü’ne hayırlı olsun   20.06.2023  
   Yalova İl Özel İdaresi, Çiftlikköy’e bağlı Burhaniye Köyü’nde coğrafi yapıdan dolayı yaşanan cep telefonu çekim problemi 2 operatör için büyük ölçüde çözdü.
   

Yalova İl Özel İdaresinden yapılan açıklamada “Bir operatör için çalışmalar devam ediyor. Test çalışmalarında şebeke probleminin büyük ölçüde giderildiği görüldü. Yansıtıcıya enerji sağlanması çalışmaları tamamlandığında köyümüzde iletişim problemi tamamıyla çözümlenmiş olacak. Köyümüzün tamamının cep telefonu kapsama alanına girmesi için yapılan çalışmalarda desteklerinden ötürü AK Parti Yalova Milletvekillerimize, İl ve İlçe başkanımıza teşekkürü borç biliriz” denildi.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

‘Ahde Vefa Gecesi’nden alnımızın akıyla çıktık
İdris Durmuş


GÜNDEM SU
Süleyman Çelebi
Çeşni

Emanet ne demektir?

Copyright © 1995 - 2024
       Güncel  -   Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!