-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 23 Haziran 2024 Pazar
       Güncel  -   Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Serdar Kaya'dan müjde: Çiftlikköy'e plaka basım hizmeti geldi   19.05.2024  
   AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Serdar Kaya, Çiftlikköy’e kazandırdıkları plaka basım hizmetinin müjdesini verdi.
   

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Serdar Kaya, “Çiftlikköy’ümüze bir müjde daha vermenin gururunu yaşıyoruz. Daha önce ilçemize kazandırmış olduğumuz noter açılışımızla Çiftlikköy’ümüzde meydana gelen araç satışları sonrasında yoğun bir ihtiyaç olarak ortaya çıkan plaka basım hizmetini İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımızın destekleriyle Çiftlikköy’ümüze kazandırdık. Çiftlikköy Şoförler ve Otomobilciler Odamıza, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyon’undan aldığımız yetki belgesi ile artık Çiftlikköylü hemşehrilerimiz araç satışlarından sonra ilçemiz sınırlarından çıkmak zorunda kalmaksızın araç plakalarını ilçemizde bastırabilecekler” dedi.

Kaya: Çiftlikköylü hemşerilerimize hayırlı olsun

Açıklamasına “İlçemizde 2023 yılının başından itibaren bugüne dek 6 bini aşkın yapılan araç satışına istinaden böyle bir ihtiyacın hasıl olmasıyla yapmış olduğumuz girişimler sonrasında böylesine bir hizmeti Çiftlikköy’ümüze kazandırmış olmanın mutluluğu içindeyiz. Bu vesileyle bir kez daha İl Başkanımız Umut Güçlü’ye, Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’a, Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a teşekkür ediyor, Marmara’nın gözbebeği ilçemize gösterdikleri hassasiyetten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Bu müjdenin de Çiftlikköylü hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyoruz” diye devam eden Kaya, son olarak şunları söyledi: “Boş söylemlerle polemik üretip gündeme gelmeye çalışan mevkidaşıma da bizi örnek alarak icraat üretmesini tavsiye ediyorum. Bizim gibi bir iktidar zamanında siyaset yapıyor olmasının büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Hizmet noktasında örnek alabileceği ideal bir rol model olarak görüp siyasetlerini boş laf odağından hizmet noktalarına kaydırmalarını öneriyorum. Bu noktada onlara en büyük yardımın makamlarda yapılan siyasetten değil sokakta yapılan siyasetten geleceğine inanıyorum. Sizleri halka rağmen değil, halk için hizmet siyaseti anlayışına davet ediyorum. Biz Çiftlikköy’ün konularıyla haritalar üzerinden değil caddelerinde, sokaklarında ve köylerinde vatandaşlarımızla hem hal olarak ilgileniyor takip ediyoruz. Bunun da hemşerilerimiz tarafından değerlendirilmesinin neticesini çok şükür 2002’den beri girdiğimiz seçimlerde görüyoruz. Bizler Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hizmet etmeye Çiftlikköylü hemşerilerimizin konularıyla ilgilenip, çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bu duygu düşüncelerle sizleri sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

‘Ahde Vefa Gecesi’nden alnımızın akıyla çıktık
İdris Durmuş


GÜNDEM SU
Süleyman Çelebi
Çeşni

Emanet ne demektir?

Copyright © 1995 - 2024
       Güncel  -   Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!